Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop

  • 75 m²

Apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop o rozloze 75 m² se nachází ve čtvrti Lungarno del Tempio 25 minut chůze od Katedrála Santa Maria del Fiore a pojme až 5 hostů. Ubytování je a poskytuje kuchyňku se vším potřebným pro přípravu jídel.

K dispozici je tu 1 koupelen.

Hosté ocení hlavní umístění 25 minut chůze od centra města Florencie. Náměstí Piazza della Signoria je 2 km od apartmánu, a letiště Florencie je vzdáleno méně než 20 minut jízdy. Cafe Schiacciachicchi je vzdálen asi 5 chůze a nabízí jídla italské kuchyně. Tabernacolo del Madonnone je jen kousek odtud. Autobusová zastávka Piagentina Alberti se nachází 250 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop
Casa Del Gelsomino E Del Nespolo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Del Gelsomino E Del Nespolo

9.3
Výjimečný 34 recenzí
243 m od ubytování
USD 347 USD 312
za noc
Bright Gioberti Courtyard
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bright Gioberti Courtyard

441 m od ubytování
USD 175 USD 158
za noc
Gioberti Suite
Cena pouze pro mobilní zařízení

Gioberti Suite

8.0
Velmi dobrý 24 recenzí
481 m od ubytování
USD 213 USD 192
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Úložna zavazadel
    • Holičství
    • Obchodní služby

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Deskové hry

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00
    Číslo licence048017LTN19877,IT048017C2FFXGE8E6
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop apartmán patří mimo jiné Bazilika San Miniato al Monte, Katedrála Santa Maria del Fiore, Náměstí Piazza della Signoria.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop?
      Cena pronájmu apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop je 183 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop patří restaurace Cafe Schiacciachicchi a La Pizza Casual Food ristorante, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 75 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Colors Of Florence 2 Bedrooms, Near City Center, Near Bus Stop

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít